Buďte skutečně krásná

Rozkveťte během jednoho dne a staňte se neodolatelnou. Nejen pro vaše okolí ale hlavně pro vás. Přijměte se se vším všudy a buďte vděčná za každý milimetr svého já. A to nejen z venčí, jelikož skutečná krása pochází z nitra. Naučte se jednoduchými kroky milovat své tělo a dejte sbohem šíleným dietám či předraženým kosmetickým zákrokům. Přestaňte konečně pochybovat a začněte jednat!Zátiší se svíčkami

Zdravé sebevědomí

Během života se nejednou setkáme s kritikou. Ve škole, od rodičů, přátel či v zaměstnání. Vždy se najde někdo, kdo nebude souhlasit s tím, co máte na sobě, co děláte nebo jak se chováte. Dá se to očekávat, je jednodušší řešit vzezření a chování druhých nežli se pozastavit nad sebou. Jeden člověk tu pro vás bude až do konce života a vždycky vám může zvednout náladu. Jste to vy. Ve světě plném kritiky a nepochopení buďte svým idolem. Nesrovnávejte se s druhými a nepokoušejte se někomu vyrovnat. Jste přesně taková, jakou být máte. Když se vám něco povede, pochvalte se. A opakujte si tuto pochvalu vždy, i při sebemenší maličkosti. Dodávejte si odvahu a dívejte se vzhůru.

Smějte se

Úsměv je zkrátka zaručeným klíčem k úspěchu. Šiřte pozitivní energii a usmívejte se na druhé. Opětujte úsměvy druhým, darujte je. Veselte se a užívejte si život. Nedávejte rozladěným kolegům šanci stáhnout vás dolů a místo toho je s úsměvem přejděte.Portrét ženy

Pečujte o sebe

Získejte lepší pocit a udělejte něco pro své tělo. Není třeba co dva dny navštěvovat masážní salón, ani platit za úpravu nehtů. Ubezpečte se, že máte dostatek pohybu, kvalitně jíte a pijete dostatek vody. Neopomínejte ani kvalitní spánek. Tyto základní kroky jsou zcela zásadové pro dobrý pocit a zdravý životní styl. Starejte se nejen o tělo ale i o duši. Užijte si procházku v přírodě, vanu plnou pěny nebo dlouhý rozhovor s přáteli. Ve zdravém těle zdravý duch!

Oblečte se do parfému

Není třeba chodit oblékaná v kouscích za desetitisíce. Do čeho se naopak vyplatí investovat je kvalitní parfém. Najděte si ten, který vás nejlépe vystihuje. Jste sladká, ostrá či svěží? Vyberte si svého favorita a oblékejte se do něj. Zaručeně se za vámi každý otočí a tím vám sebevědomí naroste ještě o malinko víc!