Co by vám poradili stěhováci


Stěhování v Praze http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ je vždy náročnou akcí, ale někdy si tu náročnost způsobujeme sami tím, že si zbytečně přiděláváme práci.

Nesnažte se všechno stihnout za víkend

Někteří lidé si naplánují stěhování na pátek odpoledne nebo na sobotu dopoledne a hodlají do neděle stihnout i vybalení věcí, rozmístění nábytku, pokládku koberců, a možná že dokonce i malování. Toto je nejlepší cesta do psychiatrické léčebny, protože vás chronický stres dovede k antidepresivům a možné návštěvě lékaře.

kartonové krabice

Buďte prozíraví a naplánujte si stěhování v Praze raději na středu. Vezměte si ve čtvrtek a v pátek volno a v poklidu vše zařizujte a provádějte v tyto dny. Na sobotu a neděli si ponechejte jen nějaké drobnosti a udělejte si čas na sebe. Zajděte do cukrárny, dopřejte si oběd v restauraci, vydejte se na výlet na kolech, běžte s dětmi do ZOO, navštivte botanickou zahradu nebo nějakou zajímavou přírodní památku v okolí. Uvidíte, že na vaše stěhování budete ještě dlouho vzpomínat v dobrém.

mladý pár se stěhuje

Dejte přednost moderním fóliím

Bublinková – fólie s bublinkami je to nejlepší, co na současném trhu v oblasti logistiky existuje. Je to univerzální materiál pro balení skla, porcelánu, keramiky, plastů, dřeva, textilu, papíru, ale i pokojových rostlin. Zabalíte do ní hračky i psací potřeby, kuchyňské nádobí, oblečení, obuv, bytové dekorace, elektroniku, zkrátka na co si vzpomenete. Bublinková fólie je naprosto zdravotně nezávadná, nezapáchá, chrání před mechanickým poškozením, vlhkostí a prachem.

Stretch – neboli flexi fólie je velmi tenká a svým způsobem natahovací. Je naprosto ideální pro balení velkých předmětů, které se nevejdou do kartonových krabic, jako jsou desky rozebraného nábytku, chladnička, pračka, velké lustry, televize, počítačové monitory atp. Kromě těchto dvou fólií v podstatě jiný balicí materiál nepotřebujete, snad jen s výjimkou klasické lepicí pásky.