Krásný a elegantní plot


Lidé mají rádi hezké věci, a i oplocení pozemku může vypadat hezky. Správně vybraný plot může pozvednout úroveň celého domu a zvelebit jeho okolí. Ploty by měly udržované a hezké, protože upoutají pozornost každého kolemjdoucího. Máte svůj plot zničený, nebo naopak nemáte žádný? Vyberte si nějaký u nás, určitě se vám nějaký zalíbí. Nabízíme dřevěný plot, který nejen krásně vypadá, ale nestojí moc peněz. Je to skvělá alternativa ke kamenným plotům.

dřevěný plot

Proč dřevo?

  • Je to přírodní materiál, krásně vypadá a se správnou péčí vám vydrží desítky let
  • Budete originální a budete vyčnívat ze současné betonové džungle, která je všude kolem a je velice moderní
  • Je za velmi příznivou cenu
  • V nabídce máme několik druhů, každý si snadno vybere

Dřevěný plot může sloužit k oplocení pozemku, má ale i další využití. Mnoho lidí je používá jako zástěny pergol či jako dekorativní prvky do zahrady. Máme i takové druhy, kterými se mohou pnout rostliny, což vypadá velice hezky. Jestli si dáváte záležet na tom, aby byla vaše zahrada krásná a upravená, dřevěným plotem rozhodně zlepšíte její celkový vzhled.

dřevěná stěna

Pěstujete víno?
Všichni víme, že rostliny vína se potřebují někde pnout. Nabízíme i takové dřevěné dílce, kam můžete rostliny snadno uchytit. Budete pěstovat nejen efektivně, ale i elegantně.

Doba dodání našich dřevěných plotů a zástěn bývá v rozmezí dvou až čtyř týdnů. Potřebujete dodat výrobky o dost dřív? Neváhejte nám to napsat do objednávky, zboží vám dodáme dříve.

V nabídce máme mnoho dřevěných výrobků, které jsou vyrobeny z masivního dřeva. Najdete u nás nejen ploty a zástěny, ale i pergoly, altány a přístřešky na auta. Všechny naše výrobky vyrábíme sami, a rádi vám je namontujeme na váš pozemek, pokud montáž nezvládnete sami. Dopřejte svému bydlení krásné dřevěné doplňky, které si zamilujete na první pohled.