Podpořte růst svých řas.

Která z nás by nesnila o nádherných řasách. Dlouhé, husté a přitom přirozené řasy jsou darem přírody a dědičnosti. Ne každá se jich ale dočká. Přesto i pro vás, pokud patříte mezi ženy, které příroda až tak moc neobdařila, co se řas týká, se zde nabízejí nějaké možnosti. První možností je pořídit si nalepovací řasy. Výběr je celkem veliký, řasy jsou opravdu krásné, husté, dokonce i působí přirozeně, ale to lepení. Tato možnost v posledních letech upadá, lepení řas už podstupuje málokterá žena.

sérum

Nastoupila ovšem móda prodloužených řas, kdy vám v kosmetickém salónu nalepí umělé řasy přímo na řasy vaše. Podobný postup, jako u prodlužování vlasů. Můžete si vybrat délku vašich budoucích řas, budete skutečně jako mrkací panenka. Ale znamená to, že je totální konec s promnutím oka, jakmile si oko začnete ze zvyku mnout, vypadnou i nalepené řasy. Samozřejmě i nešetrné otírání obličeje ručníkem, nebo spaní má své úskalí, kdy mimoděk často otřeme tvář o polštář. Navíc vaše řasy se obměňují, vypadávají a rostou místo nich nové. S vašimi řasami vypadnou i ty nalepené, takže na prodlužování řas musíte docházet pravidelně a poměrně často.

řasy

Je tu ovšem ještě jedna možnost, která se pomalu, ale jistě stává hitem posledních let. Budeme se bavit o tom, jak podpořit růst řas https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html. A to přírodním sérem pro růst řas. Stačí své řasy potírat tímto sérem každý den a uvidíte ten div. Sérum obsahuje živiny, které zabraňují vypadávání a podporují růst řas, takže po nějaké době vám řasy opravdu pěkně zhoustnou a prodlouží se. Za tři měsíce už dosáhnete optimální délky i hustoty. Navíc sérum je opravdu přírodní, nedráždí, nezpůsobuje žádné alergie a je vhodné opravdu pro každého.

Sérum budete aplikovat dvakrát denně, ráno a večer, vždy na čisté řasy. Pokud stojíte také o bujnější obočí, pochopitelně můžete aplikovat sérum i na vaše obočí a také docílíte jeho zahuštění.