Holení bez bolesti a se skvělými výsledky

Stále bojujete s chloupky na nohách, v podpaží a na intimních místech? Nevíte, jak se jich zbavit a stále dorůstají ve větším počtu.  Musíte se den co den holit nebo Vám chloupky zarůstají? Je tu skvělí přístroj, který Vám s tím pomůže. Je to dlouhodobější záležitost, ale čas, který tomu věnujete, se vrátí. Mluvíme tu o epilátorech IPL, které fungují na impulsech, záblescích. Přístroj je šetrný k pokožce a zcela bez bolesti. Na rozdíl od epilátoru na funkci trhání chloupků.
epilátor IPL
 
Je to jednoduchý přístroj na používání.  Doba použití je něco málo přes měsíc. První čtyři týdny je intenzita větší a používá se každý sedmý až jedenáctý den. Pak se doba prodlouží na osmnáctý až dvacátý den rozestupu. Stačí už jen dvakrát použít. Při prvním procesu musíme počítat s tím, že to nemusí napoprvé zcela fungovat, proto bychom měli během půl roku proces zopakovat. Každý IPL přístroj je vybaven snímačem odstínů pokožky, kde Vám přesně ukáže, jaký odstín se k vaší pokožce hodí. Jsou různé od tří až po deset odstínů. Díky tomuto rozmezí je intenzita impulsu dostatečně rozložena a krásně se přizpůsobí pokožce. Nejméně působí na blond, bílé nebo světle zrzavé barvy. Chlup obsahuje menší množství melatoninu pro absorpci světla. Největší účinek naopak bude u tmavé barvy, jako je černá a hnědá. Každý epilátor má jiný počet impulzů. Pohybují se od sto tisíc do čtyř set tisíc záblesků. Napájení funguje na zapojení do zásuvky, to je to nejběžnější. Cenová relace se pohybuje od dvou tisíc do sedmnácti tisíc korun.
nohy bez chloupků
 
Určitě je super tuto věc vyzkoušet. V dnešní době jí má vyzkoušeno spousta žen i mužů. Někteří s výsledky byli spokojeni a jiní ne. Proto vyzkoušejte sami a uvidíte. Není na to, si v létě vzít sukni bez silonek a nechat si opálit nožičky sluníčkem, aniž byste přemýšleli nad tím, zda máte nebo nemáte oholené nohy. Jestli si do letního dne můžete obléci šaty nebo si musíte vzít rifle a víte, že se budete celý den potit.