Láska nebo přátelství?

Dva nerozluční kamarádí, kteří se vídají den, co den, říkají si kdejaká tajemství a není den co by si alespoň nenapsali. Takové přátelství mezi mužem a ženou je velmi vzácné, ale co se stane, když se jim do cesty připlete láska?
Určitě znáte ten pocit, kdy se těšíte na jeho přítomnost, až uvidíte tu zář v jeho očích a dokonalý úsměv. Co se děje? V duchu si říkáte, že je to jen váš nejlepší přítel, ale i tak víte, že uvnitř vás je něco špatně. Ale je ta špatná věc v dobrém smyslu? Buší vám srdce, podlamují se vám kolena a nemůžete na něj přestat myslet.
milanci v trávě
„Co děláš dnes odpoledne?“, klasická otázka, na kterou jste zvyklá, ale odpolední setkání už jede trochu v jiném směru jak obvykle. Káva, procházka kolem řeky, společná večeře a drink, doprovodí vás až k domu s rukou kolem ramen a na rozloučenou daruje polibek na čelo. Podle někoho dokonalé rande, ale co si o tom máte myslet vy ve vaší situaci? Skvěle strávená půlka dne, na kterou ne a ne zapomenout. Opravdu by i on chtěl něco víc jak vy?
V podobném duchu proběhne i několik dalších dnů. Už si nedokážete představit ani chvilku bez jeho přítomnosti a v hlavě se vám jen promítají ty perfektní chvilky. Jste rozhodnutá, že váš vztah chcete posunout o další stupeň, ale přeci jen vám v tom něco brání. Dokonalé přátelství. Největší kámen úrazu, který může nastat. Začnete přemýšlet dopředu nad skutečností, že se vám společné soužití nemusí povést a zničíte tím i dlouholeté kamarádství.
Přátelství nade vše
Co s tím? Jak překonat tuto situaci? Jak se vypořádat se všemi informacemi, co víte z jeho minulosti o bývalých přítelkyních? Jak zabránit tomu, aby se váš vztah nerozpadl na tisíc kousků? Co když už vás už nikde nebude chtít vidět?
Říká se: Když miluješ, není co řešit! Tak se pojďme chytit tohoto hesla a vyhnat ostatní myšlenky z hlavy. Protože když to nezkusíte, nikdy nebudete vědět jaké to bude, a to by byla přeci škoda. Kdoví, třeba se z toho stane vztah na celý život.