Light Finance – pomoc s tíživou finanční situací

Možnost vzít si půjčku nebo úvěr využívá v dnešní době mnoho lidí bez ohledu na věk, často se ale někteří tito lidé dostanou do těžkých situací, kterými můžou být například exekuce nebo insolvence. Jste jedním z těchto lidí, kteří špatně odhadli svou finanční situaci nebo někoho takového znáte, komu něco prostě a jednoduše nevyšlo? Není se za co stydět, v dnešní nelehké době je toto problémem dost vysokého procenta lidí v České republice.

půjčka

Jedním z možných řešení může být právě Light Finance.

O co jde? Jedná se o tým specialistů s dlouholetou praxí, kteří na míru pro Vás sestaví způsob, jak Vás dostat z dluhů a pomůžou Vám tak opět začít žít kvalitním životem.

Zápůjčka se zástavou nemovitosti.

Můžete získat například vyplacení exekucí, úvěru či jiného závazku, odložení splátek až na 12 měsíců, vyjednání velkých slev u nevýhodných a nesplacených úvěrů přes právní kancelář.

Cílem Light Finance je získat pro Vás bonitu a s tím i šanci na bankovní úvěr nebo hypotéku.

Úvěr se zástavou nemovitosti

Přesto, že nejste zadluženi Vás banka vyhodnocuje jako nebonitního klienta? Důvody můžou být různé, nejčastějšími jsou nízké příjmy nebo záznam v registru dlužníků. Light Finance však nehledí na Vaši bonitu a hledají tu nejlepší cestu pro Vás.

Light Finance nejsou zprostředkovateli velkých nebankovních společností, proto mohou upravit pravidla dle každého jednoho klienta. Pro vaše pohodlí budete řešit svou situaci pouze s jedním odborníkem a půjčka zápůjčka https://lightfinance.cz/zapujcka-se-zastavou-nemovitosti/ je Vám k dispozici úplně na cokoli.

V případě, že máte problém s insolvencí, taktéž mohou být Vaší pomocnou rukou. Seznámí Vás, jak bude vše probíhat a na této cestě k oddlužení budou s Vámi.

insolvence

Další službou, kterou nabízí je operativní leasing na nemovitost, zachrání Vaši nemovitost od exekuce, vyplatí všechny pohledávky a pomohou najít cestu zpět do banky. Důležité je, si v těchto nelehkých situacích umět říct o pomoc a kontaktovat odborníka, nejste prvními ani posledními lidmi, kteří jsou nuceni toto řešit a naštěstí existují lidé, kteří Vám pomohou se z toho dostat. Obrátit se na ně můžete zde: Light Finance