Pohádka na celý život

Když se zamilujeme, tak se nám zdá všechno moc krásné a přirozené. Tohle přece nemůže nikdy skončit. Vždyť si tak rozumíme. První bolest přichází, když se rozhodneme si prosazovat tu svou a nedat možnost partnerovi, aby se k danému tématu, výchově dětí nebo vedení domácnosti vůbec vyjádřil. Tady plamínky lásky budou rozhodně chladnout. Další přichází, když horlivé milování, které snad nemá konce, pozvolna uvadá. Pod tíhou úkolů, které se na nás hrnou ze všech stran, pod vlivem stresu, kdy zkrátka nestíháme a únava nás doslova válcuje a dokonce pod vlivem nepřítele, kterému se říká různými jmény, většinou nemoc. Ať to způsobuje cokoliv, je to nepřítel, který se vetřel do intimního života a tady začíná především pro muže velmi těžký boj.

akt

Poruchy erekce

Pokud je člověk mladý a stane se to párkrát, tak tomu zase takovou váhu nepřikládá. Nejčastější poruchou erekce v tomto případě je psychika. Ta samozřejmě dělá skutečně rozhodující krok, zdali bude nebo nebude sex. Při chvilce relaxace se zase může majestátně mužnost postavit ke svému výkonu. Horší je to s přibývajícím věkem. Tady může být úplně jiný problém. Vysoký krevní tlak, cukrovka, ale také kardiovaskulární nemoci nebo onemocnění prostaty. Zde může být ukryto více faktorů, ale bohužel tady to jinak nepůjde, než se poradit se svým lékařem.

muž

Ještě je tu jiná možnost

Za erektilní dysfunkcí může stát porucha topořivých těles, nervové soustavy nebo ve vyšším věku i hormonální změna. Pak může pomoci podpůrné generikum. Cialis 20 mg jsou právě generika, která obsahují velmi účinné látky, které si s tou indispozicí hravě poradí a to dokonce během jedné hodiny se dostaví maximální erekce, která může trvat až 36 hodin. Tudíž je to vcelku jasné, jak překvapit svoji manželku. Zarezervovat wellness pobyt a s tabletkou vyrazit vstříc romantickému víkendu. Rozhodně to okoření nejen romantický víkend, ale opět to rozhoří plamínky naděje.