Recept na lásku

Recept na lásku Vám svěřím, budu věřit, že si ho budete hýčkat a uložíte ho do připraveného šuplíku v srdci.
Ať už jste čerstvě zamilovaná, prožíváte spokojený vztah plný respektu a lásky a nebo čekáte na svou lásku, přečtěte si pár následujících řádků.
Tento recept se k Vám nedostal jen tak, třeba má pomoc Vám nebo také někomu z Vašeho blízkého okolí prostřednictvím Vás. Tak jako je to při počátku každé meditace, relaxace i krásné pohádky tak to sdělím i já Vám. 

Pohodlně se usaďte.

Ano, může se si i teď udělat pohodlí, ale já to mám na mysli tak, že uvolněný člověk, který je pohodlně usazený ve svém životě, přitahuje lásku. Vezměte si přesný opak. Člověk, který je se vším nespokojený, na vše si stěžuje. V práci nemá zasání u kolegů. V rodině má spory a přátelé musí uplácet za přízeň. takový člověk bývá zasmušilý, uzavřený a často mívá i různé bolesti a strachy. K takovému člověku se možná nadneseně bojí přijít i láska.

Cesta k lásce má být ustlaná na růžích, ale každý to jako v pohádce vždy nemá.

A poslouchejte.

To bývá další pokyn při pohádce nebo relaxaci. My si to, ale taky budeme pamatovat. Když už začnete být uvolnění a usazení ve svém životě. Otevřete své oči, vyberte kdo by Vás chtěl poslouchat, ale především si vyberte vy koho by jste rádi poslouchali.
Poslouchání, zde nemyslím, jako rozkazy od svého nadřízeného, ale spíše porozumění a celkové bytí v  okamžiku tady a teď. Například až Vám začne kamarádka vyprávět svůj příběh opravdu ho poslouchejte. Chcete lásku a porozumění? Ano, výborně tak musíte tu lásku dávat i vy. Tím, že začnete poslouchat a vnímat své okolí uděláte velkou radost všem vaším blízkým. Třeba konečně uslyšíte, že by vaše kolegyně chtěla navštívit nějaké místo, nebo že by Váš soused chtěl někam něco pomoci odvézt. Nebo Váš kamarád potřebuje něco pořídit. Vydejte se se svými blízkými na jejich cesty. Třeba tam někde bude na Vás čekat  vaše láska. 

Každá pohádka má svůj konec, zvonec.

Kdo hledá najde, věř a víra tvá tě dovede k cíli.

Ale, aby i vy jste si svou pohádku prožili, musíte jí jít na proti. Vydejte se po cestičce úzké, známé i neznáme. Nebraňte se vzít sebou člověka milovaného, ale i neznámého. Kdo ví kde na Vás čeká? Když už jí naleznete hýčkejte si jí  ve svém srdci. Každý den ji opečovávejte jako květinu. Nikdy nechoďte usínat rozzlobený na svou lásku, vždy se pokuste se usmířit a najít společné východisko. Zloba a nenávist má totiž silné kořeny a rychle se usídlí i ve vašem životě.