Termovize ušetří starosti i finance

Každý jistě ví, že koupě domu není levnou záležitostí. Realitní kanceláře nám mohou bydlení vychválit až do nebe a my později zjistíme, že se tato koupě vlastně vůbec nevyplatila.
· Jak je to možné?
– Náklady na bydlení jsou nečekaně vysoké.
– Což poznáme většinou v zimním období.
regulace teploty
Mnoho zájemců o koupi nemovitosti si přizve odborníka ze stavební firmy, aby mu dům prohlédl a zjistil všechny nedostatky. Jeden problém ale ani sebelépe trénované oko nezachytí. Některé nedostatečné vlastnosti pláště se totiž ani pouhým okem odhalit dost dobře nemohou. Je tedy zapotřebí neriskovat a raději si povolat i další odborníky. Nekupujete přeci něco za pár korun. Pomocí termovize zjistíte všechna riziková místa domu i oblasti, ze kterých uniká teplo.
· Tento technický vynález vám ušetří starosti
– s tvořením plísní na zdech a kolem oken.
– s velkými účty za vytápění.
kohoutek na radiatoru

Jeden odborník někdy nestačí

Moderní termovizní kamery disponují vysokým rozlišením a přídavnými přístroji, které mohou vyřešit skutečně každý problém.
· K tomuto vybavení náleží
– prostorové teploměry
– vlhkoměry
– přístroje na přesné určení rosného bodu
– přístroj k měření hladiny koncentrace CO2.
Teplota a vlhkost stavebních konstrukcí se měří dálkově a dlouhodobě pomocí senzorů IOT. Díky termoviznímu měření dochází nejen ke znatelným úsporám pro každého jednotlivého majitele domu, ale šetří se tím i životní prostředí. Pokud využijete služeb termovize, vyřešíte tím skutečně všechny problémy.
· Odborníci na tuto problematiku vám totiž vždy dovedou poradit a pokud si s něčím přeci jen nevědí rady, pomohou vám najít další pomocnou ruku.
Poradit se můžete přijít zcela zdarma. A to v oblasti regulace vytápění, správného větrání, investic z hlediska úspor na vytápění a dalších problémů, které vás tíží anebo ve kterých nemáte zcela jasno.