Tak se jmenuje e-shop, na kterém najdete nepřeberné množství kvalitních šperků.
 
Vybírat si můžete z:
– 14K a 18K bílého zlata
– 14K a 18K růžového zlata
– 14K a 18K žlutého zlata
– platiny
prstýnky s kameny
Cenové kategorie jsou různé a vybere si snad každý. Je to tím, že kameny, kterými se šperky zdobí, nejsou přírodního původu. Jedná se totiž o drahokamy vytvořené laboratorně. Uměle vytvořené kameny nejsou tak drahé a vzácné, jako ty stvořené přírodou. Jaké kameny Vám zakomponují do šperku? Vyberete si – může to být ametyst, topaz, rubín, safír, smaragd, morganit, citrín, akvamarín či jiný.

Jste zoufalí, že nemůžete najít šperk podle svých představ? Dobrá zpráva, můžete si na Eppi objednat šperk na zakázku. Navíc, svým zákazníkům nabízejí nezávaznou konzultaci zdarma, pokud si ohledně čehokoliv váháte a potřebujete poradit. Bojíte se, že Vám prstýnek, či jiný šperk nesedne? Neobávejte se, máte 60 dní na vrácení. Šperky mají doživotní záruku a co jistě využijete, je servis, kam svůj šperk můžete poslat. Poskytnou mu správnou péči a čistění.
Dále nabízejí zhotovení šperků firemních – s logem či monogramem Vaší společnosti.
Patříte mezi ty, kteří před koupí požadují osobní kontakt? Bude Vám tak umožněno, domluvit si můžete osobní schůzku, vše probrat a šperk si před koupí prohlédnout na vlastní oči.

Rádi byste někoho obdarovali, ale nechcete vybrat špatně? Darujte mu dárkový poukaz a bude o radost postaráno!
nevěsta s náhrdelníkem
Rychle a jednoduše
Stránky patří mezi velmi přehledné. Filtr Vám usnadní hledání. Najdete tam zásnubní, snubní i klasické prstýnky, náušnice, přívěsky, náramky, šperkovnice, pouzdra a další. Vyberete si s kolika a jakými drahokamy si přejete prsten. Váš klenot může být ve stylu moderním, vintage, minimalistický, nebo třeba inspirovaný přírodou. Volba je jen na Vás. Muži zde mají také svou kategorii a tam jsou kromě šperků a doplňků také manžetové knoflíky.

Třeba ani nebudete dlouho vybírat, ten pravý skvost si vybere Vás.