Jak potěšit muže

V každém vztahu mají obě strany potřebu vlastního soukromí a plnění si svých tužeb. To je ve vztahu nutné respektovat a svůj protějšek podporovat. Je samozřejmostí nutnost podpory, od obou stran. Pokud chcete svému muži udělat radost, či pečovat o Váš vztah, dodržujte těchto pár maličkostí.
 
1) Jedna z nejdůležitějších věcí je, dát muži volnost, nebýt extrémně majetnická. Je pěkné, když víme, že o nás stojíte, ale čeho je moc, toho je moc. Obě strany občas potřebují vypustit páru, zajít si například s kamarádem na pivo, či s kamarádkou do kavárny. Tohle by ve vztahu mělo být automatické a respektované, věřte, po čase by Vám to lezlo na nervy.
 muž s kytkou
2) Muži, stejně jako ženy mají rádi překvapení. Určitě si uděláte plus, a stereotypní vztah probudíte jakoukoliv maličkostí. Například místo brzkého spánku, či pravidelného sledování nejzajímavějších telenovel, zkuste pro partnera připravit hezkou masáž. Pokud chcete ještě o něco příjemnější večer, vezměte si na sebe něco neobvyklého, něco co ho dostane do varu, a bude na Vás zamilovaně koukat, jakoby to bylo poprvé.
 
3) Co si budeme nalhávat, muži mají opravdu rádi sex, kdo taky ne.. Proto je to taky ideální způsob, jak svůj protějšek opravdu překvapit. Ať to není stále to stejné, zkuste něco nového, něco odvážného. Cokoli co Vás, nebo jeho láká. Uvidíte, určitě nebudete litovat, Váš vztah to posune zase o něco dále.
 
4) Každý muž velice rád vidí, že si nenašel žádnou ženskou, která se práce štítí. Radost mu rozhodně uděláte nějakou dobrou večeří, či nedělním obědem. Je totiž krásný pohled, když vidíte, že se Vaše drahá polovička umí pohybovat i v kuchyni.
 muž v lese
5) Pokud jste dostatečně finančně zabezpečení a rozhodnutí, že si pořídíte dítě, mužské srdce si rozhodně získáte tím, když mu ukážete, že pro Vašeho potomka budete dobrá a milující matka, zároveň pro něj manželka.