Nákladná svatba neznamená dlouhotrvající a šťastné manželství

Okázalá svatba nebo naopak malá pouze se svědky případně pár hosty? Vědci mají jasno. Velká láska se nepotřebuje ukazovat a zbytečně na sebe upozorňovat.
Podle badatelů z Emory University v americké Georgii existuje spojitost mezi délkou trvání manželství a penězi utracenými kvůli svatebnímu dni. Možná vás ale překvapí, jak se věci mají.Ženich a nevěsta.jpg
Chcete zaplatit co nejvíce za krásné šaty, prsten s drahým kamenem a zkrátka všechno musí být perfektní, protože něco takového se člověku přihodí jen jednou za život? Pak jste paradoxně právě vy adepty na brzký rozvod a možné opakování dne D. Čím méně peněz za veselku a vše kolem ní utratíte, tím větší šanci na dlouhodobý svazek máte.
Výzkum využil vzorek čítající více než 3000 párů. Část z nich utratila za svatbu méně než 1000 dolarů tedy v přepočtu na koruny ne více než 22 500. Právě ti měli o 50 % větší šanci spolu zůstat déle oproti dvojicím, které utratili přes 20 000 dolarů tedy nad 455 000 korun. Tam, kde je malé vdavky, je samo sebou také mnohem méně třecích míst. Nemusíte poznamenat začátek svého svazku hádkami, zda pozvete tetu Martu z třetího kolene, protože na malou svatbě nikoho takové nechcete už jen z podstaty věci. A rozhodně z ní finančně nevykrvácíte. Tedy ubydou spory kvůli nedostatku peněz.Nová kapitola společného života.jpg
Pánové, stejně tak se nevyplatí utrácet za drahý prsten.Na brilianty zapomeňte úplně. Čím levnějším kroužkem ozdobíte prsteníček své budoucí chotě, tím více bude vztah pevný. Neukazujte se za každou cenu.
A co udělat s ušetřenými penězi? Rovnou vám přinášíme tip, jak je co nejlépe zúročit, aby hrály pro váš vztah. Investujte je do líbánek. Stmelte váš vztah ještě více pomocí pěkného zážitku, na který budete až do smrti vzpomínat. Zmíněný výzkum ukázal, že pravděpodobnost dlouhodobého svazku díky tomu zvýšíte až o 59 %. A to už za to přeci stojí.