Pomocníci na úklid do domu nebo bytu

Pomocníků na úklid nebo celkově do domácnosti je nespočet. Úplnou samozřejmostí bývají pomocníci do kuchyně, kteří nám pomáhají s přípravou různých pokrmům které by se nám jinak hodně těžko připravovali. Mluvíme o pomocnících jako je třeba mixér, robot na tvorbu těsta, různé smoothie přístroje a tak dále. Prostě roboti, kteří vám šetří čas a tvoří pokrmy, které byste jinak bez nich nezvládli.

 

vysavač

 

To stejné platí s úklidem. Jistě se nám po práci nechce ještě navíc uklízet a ztrácet tak čas a energii, když ji můžeme využít někde jinde. S rodinou, s kamarády, s domácími mazlíčky… Roboti a pomocníci, kteří nesmí v domácnosti na úklid chybět jsou vysavače. A to různé druhy. Vysavač klasicky ruční který pouze vysává, vysavač který zároveň i vytírá a pak robotický vysavač, který vysává úplně sám. Každý typ tohoto vysavače se liší cenou. Nejdražší je pochopitelně vysavač plně robotický. Je to stroj, který zapnete a on sám jezdí po bytě či domě a vysává. Kontroluje si, kde už byl a kde ne. Robotický vysavač je fajn pro domácnosti, kde je málo prostoru. Pro větší prostory doporučujeme vysavač ruční. Jednak z toho důvodu, že by mohl robotický vysavač na větších prostorách vynechávat místa a vysávání by trvalo dlouho.

Dalšími robotickými pomocníky na uklízení jsou ty na okna. Jsou to elektrická zařízení, která vysávají mokro z okna, takže vám ho stačí pouze umýt a pak se nemusíte bát o to, jak ho vysušit tak, aby na něm pak nebyly fleky.

 

robotický vysavač

 

Všechna elektrická zařízení, která vám mají pomoci s úklidem a s péčí o dům nejsou ve většině případech úplně nejlevnější, ale investice do nich jistě stojí za to a uvidíte, jak se vám uleví, když budete mít uklizeno prakticky během chvilinky. Před nákupem si zjistěte veškerá specifika výrobku, abyste vybrali pokud možno ten nejlepší za nejvýhodnější cenu.